Xhezveja elektrike per kafe turke | Brandini Coffee Maker

1,490 L

Ka stok

 • Marka: Brandini
 • Fuqia: 800 W
 • Kapaciteti: 500 ml = 5 filxhane normale kafeje
 • Ngjyra: E bardhe
KODI: GI-xhezve elektrike-brandini Kategori: ,

XHEZVEJA PER KAFE TURKE – BRANDINI

Xhezveja elektrike per kafe turke – Brandini Coffee Maker

 • Sjell shijen dhe aromen e vertete te kafes turke, Kafja merr tjeter shije dhe cliron aromen e saj tradicionale ne te gjithe kuzhinen
 • Doreze e sigurt dhe ergonomike, nuk nxehet dheju nuk rrezikoni te digjeni
 • Pajisur me driten e kuqe e cila tregon ndezjen e xhezves
 • Praktike, mund ta merrni kudo perfshire ambientet e punes
 • Multifunksionale, mund te zjeni edhe cajin, ujin, kamomilin etj
 • Ideale per perdorim shtepiak ose profesional ne Bar- Caffe
 • Fuqia: 800 W

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Xhezve

Be the first to review “Xhezveja elektrike per kafe turke | Brandini Coffee Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhezve elektrike Brandini

Xhezveja elektrike per kafe turke | Brandini Coffee Maker