Xhezve elektrike per kafe – Innan Electrical Coffee Pot

1,990 L

Ka stok

  • Mund te zjeni deri ne 4 filxhane kafeje
  • Ekonomike, kursen energji elektrike
  • Shijoni kafe plot ajke dhe me arome tradicionale
KODI: L350-xhezve elekrike-innan-MM808 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE INNAN MM-808

Xhezve elektrike per kafe – Innan Electrical Coffee Pot

  • Material celik inoksi rezistent ndaj ndryshkut dhe konsumit
  • Doreze e rehatshme ergonometrike, e cila nuk e transmeton nxehtesine
  • Mund te zjeni deri ne 4 filxhane kafeje
  • Ekonomike, kursen energji elektrike
  • Shijoni kafe plot ajke dhe me arome tradicionale. Kafeja turke merr tjeter shije ndersa uji per pergatitjen e e saj do te zjeje ne me pak se 1 minute
  • Xhezvja eshte e pershtatshme edhe perr pergatitjen e cajit ose lengjeve te tjera te ngrohta qe konsumoni ne shtepi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Xhezve elektrike per kafe – Innan Electrical Coffee Pot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhezve elektrike innan

Xhezve elektrike per kafe - Innan Electrical Coffee Pot

WhatsApp chat