Xhezve me korent – Brandini 1000W Coffee Maker

1,390 L

Ka stok

 • Marka: Brandini
 • Modeli: BA-3000
 • Fuqia: 1000 W
 • Kapaciteti: 500 ml = 5 filxhane normale kafeje
 • Ngjyra: E zeze
KODI: GI-xhezve me korent-brandini-1000w Kategori: ,

XHEZVE ME KORENT – BRANDINI 1000W

Xhezve me korent – Brandini Electric Coffee Maker

 • Sjell shijen dhe aromen e vertete te kafes turke, Kafja merr tjeter shije dhe cliron aromen e saj tradicionale ne te gjithe kuzhinen
 • Doreze e sigurt dhe ergonomike, nuk nxehet dheju nuk rrezikoni te digjeni
 • Pajisur me driten e kuqe e cila tregon ndezjen e xhezves
 • Praktike, mund ta merrni kudo perfshire ambientet e punes
 • Multifunksionale, mund te zjeni edhe cajin, ujin, kamomilin etj
 • Ideale per perdorim shtepiak ose profesional ne Bar- Caffe
 • Fuqia: 1000 Watt

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Xhezve

Be the first to review “Xhezve me korent – Brandini 1000W Coffee Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhezve elektrike Brandini

Xhezve me korent - Brandini 1000W Coffee Maker