Waffle Maker Sonifer | Berese Waffle ne shtepi

2,890 L

Ka stok

Karakteristika 

-Pjate waffle.
-Pjata qe nuk ngjisin.
-Mund te qendroj dhe vertikalisht.
-Ndertuar me material i cli nuk e trancsmeton nxehtesinene siperfaqe.

WAFFLE MAKER SONIFER

Waffle Maker Sonifer

Kjo berese Waffle eshte zgjedhja me e mire per mengjes, per te shoqeruar cajn e pasdites, embelsira etj. Mund te pqini deri ne dy waffles brenda pa minutave. Me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe nuk e demton ushqimin. Mjaftueshem e lehte per t’u pastruar. Nuk merr aspak hapesire, dizajni elegant mundeson pershtatjen e saj me cdo ambjent te kuzhines suaj.
E pajisur me drite e cila sinjalizon se kur waffle eshte gati per konsumim.

Karakteristika 

-Pjate waffle.
-Pjata qe nuk ngjisin.
-Mund te qendroj dhe vertikalisht.
-Ndertuar me material i cli nuk e trancsmeton nxehtesinene siperfaqe.
waffle maker berese waffle
Specifikime Teknike | Berese Waffle
Tensioni: 220-240V
Fuqia: 1200W
Frekuenca: 50/60Hz


Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Waffle Maker Sonifer | Berese Waffle ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

waffle maker berese waffle

Waffle Maker Sonifer | Berese Waffle ne shtepi