Tigan Gatimi me veshje Guri | Hoff Bakerman

1,990 L

Ka stok

Eshte ideal per perdorim te perditshem, dhe ju pershtatet me madhesite e tij per cdo rast familjar qe do te keni. Me diameter deri ne 26 centimetra. Lahet lehtesisht me dore por mudn ta vendosni gjithashtu dhe ne lavastovilje.

KODI: 2001202002 Kategori: ,

TIGAN GATIMI | HOFF BAKERMAN

Tigan Gatimi me veshje Guri | Hoff Bakerman

Perdoreni kete tigan per te gatuar mish te shijshem, peshk, perime dhe ushqime te tjera te shumellojshme duke perdorur me pak vaj per nje ushqim me te shendetshem. Ndertuar nga celik i veshur me shtrese te forte graniti eshte i mrekullueshem dhe i lehte ne perdorim. Krijuar me materiale cilesore te cilat zgjasin jetegjatesine e ketij produkti. Tigan i cili do te duket i paster perhere dhe nuk ngjit. Doreze silikoni e cila pershtatet me se miri me formen e dores suaj.

Eshte ideal per perdorim te perditshem, dhe ju pershtatet me madhesite e tij per cdo rast familjar qe do te keni. Me diameter deri ne 26 centimetra. Lahet lehtesisht me dore por mudn ta vendosni gjithashtu dhe ne lavastovilje.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Gatimi me veshje Guri | Hoff Bakerman”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me veshje guri

Tigan Gatimi me veshje Guri | Hoff Bakerman