Prerese Patatesh | Potato Chipper | Bli Online

1,450 L

Ka stok

Prisni lehtesisht patatet dhe perimet. Pergatitje e shpejte e patateve dhe prerja e tyre ne forme te rregullt. Shnderroni perimet dhe frutat ne shkopinj te gjate

PRERESE PATATESH | POTATO CHIPPER

Prerese Patatesh | Potato Chipper

Prisni lehtesisht patatet dhe perimet. Pergatitje e shpejte e patateve dhe prerja e tyre ne forme te rregullt. Shnderroni perimet dhe frutat ne shkopinj te gjate te cilat mund ti zhysni ne koktejle, por dhe ti perdorni per te shoqeruar nje film apo nje mbremje relaksuese ne shtepi.

Perimet dhe frutat mund te priten ne forme spirale ose dhe mund te copetohen. Prerese patatesh metalike e cila ju lehtson pune ne kuzhine. Pas prerjes si duhet ju mund ti skuqni ne friteze per disa minuta.

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Prerese Patatesh | Potato Chipper | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prerese patatesh potato chipper

Prerese Patatesh | Potato Chipper | Bli Online