Varke me fryrje ne shitje Intex Mariner 4

43,900 L53,900 L

  • Varke gome me fryrje
  • Bere nga material rezistent
  • I pajisur me tre shtresa te ndryshme
  • Ideuar per perdorim afatgjate dhe argetim maksimal
328CM X 145CM X 48CM397CM X 127CM X 46CM
Pastro
KODI: Q-215135 Kategori: , ,

VARKE ME FRYRJE INTEX MARINER 4

Varke Intex me fryrje ideuar per force dhe qendrueshmeri superiore gjate perdorimit.

Materiali i kesaj varke eshte i perbere nga tre shtresa te ndryshme. Dy shtresa te jashtme PVC te laminuara dhe nje shtrese te brendshme rrjete poliester per perforcim shtese.

Baza e kesaj varke gjithashtu eshte ndertuar per nje rezistence akoma me te madhe. E pajisur me kapese anesore per mbajtjen e lopatave nderkohe qe ju relaksoheni mbi uje.

Varke ne shitje Intex Mariner 4

Intex Mariner eshte varke perfekte per te lundruar si nje profesionist i vertete me miqte tuaj.

Varka eshte e pershtashme per tre persona fale kapacitetit te madh mbajtes te saj. Bere nga nje material shume i forte vinili , i reziston perdorimit afatgjate dhe konsumimit.

Varka mund te perballoje presionin me te larte te ajrit. Fryhet dhe shfryhet lehte ne shume pak caste.

Perfekte per nje shetitje me varke apo peshkim me miqte dhe te afermit tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Dimensionet

328CM X 145CM X 48CM, 397CM X 127CM X 46CM

Be the first to review “Varke me fryrje ne shitje Intex Mariner 4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gomone me fryrje mariner 4 blerje online ne dyqan taxi

Varke me fryrje ne shitje Intex Mariner 4

43,900 L53,900 L

Shto ne Shporte