Valixhe udhetimi – Scandinavia High Capacity

6,990 L

Ka stok

 • Ideale per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshme gjate nje udhetimi
 • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart
 • Transport i lehte fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
 • Ndertuar nga materiali i plastikes cilesore
 • Rezistente ndaj ujit
 • Mban ne menyre te sigurt gjerat tuaja personale
 • Dizanj i kendshem dhe fine
 • Kapaciteti: 40
 • Ngjyra: Turkeze
KODI: 3830073442677 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

VALIXHE UDHETIMI – SCANDINAVIA HIGH CAPACITY

Valixhja per udhetim Scandinavia High Capacity eshte ajo qe keni kohe qe po kerkoni. Per shkak te angazhimeve te shumta te punes apo aktiviteteve te ndryshme na duhet qe te udhetojme shume. Nga nevoja per te marre me vete cdo gje te nevojshme, shpesh e kemi te veshtire te gjejme valizhen e pershtatshme.

VALIXHE PER UDHETIM – SCANDINAVIA ME CILESI TE LARTE

Valixhja per udhetim Scandinavia eshte perfekte per te marre te gjitha gjerat qe na duhen per 1 udhetim dhe largohemi me dite nga shtepia jone.

Ajo ndihmon qe ju te merrni cdo gje te nevojshme ne menyre te organizuar.

Kjo valixhe eshte mjaft praktike duke ofruar nje levizje te lehte ne ecje sepse eshte e perbere prej kater rrotave me rrotullim 360 grade. Nje mundesi te tille manovrimi e japin edhe dorezat e mbajtjes dhe ajo qe ngrihet ne menyre vertikale lart

VALIXHE RROBASH PER UDHETIM REZISTENTE NDAJ UJIT

Ju nuk keni pse te shqetesoheni per kushtet klimaterike kur udhetonni me valixhen Scandinavia High Capacity sepse ajo eshte e perbere nga materiali i plastikes qe eshte rezistent ndaj ujit. Me kete valixhe cdo gje qe ju merrni ne udhetim qendron ne gjendje perfekte.

Pervec funksionit, kjo valixhe ofron edhe nje dizajn te bukur dhe elegant.

VALIXHJA PER RROBAT | BLI ONLINE | DYQAN TAXI
valixhe-rroba-per-udhetim-dyqan-online-taxi

 • Ideale per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshme gjate nje udhetimi
 • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart
 • Mundesi e lehte manovrimi fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
 • Ndertuar nga materiali i plastikes cilesore
 • Rezistente ndaj ujit
 • Mban ne menyre te sigurt gjerat tuaja personale
 • Dizanj i kendshem dhe fine
 • Kapaciteti: 40 L
 • Ngjyra: Turkeze
 • Kodi: VP0652

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Valixhe udhetimi – Scandinavia High Capacity”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Valixhe udhetimi - Scandinavia High Capacity