Valixhe me karbon – Scandinavia Carbon Hardcase

7,990 L

Ka stok

20089

KODI: 3830069729560 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

VALIXHE ME KARBON – SCANDINAVIA 40 L

Valixhe me karbon – Scandinavia Carbon Hardcase

  • Ideale per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshme qe ju duhet gjate nje udhetimi ne menyre te organizuar
  • Mundësia e zgjerimit të vëllimit me një 20% shtesë, duke ju vene me shume hapesire ne dispozicion
  • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart e rregullueshme per transport te lehte
  • Mundesi e lehte manovrimi fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
  • Ndertuar nga material polikarbonat me cilësi të lartë (PC) teper rezistent dhe i qendrueshem
  • Dizanj i bukur ne ngjyre te kuqe
  • Kapaciteti: 40 L
  • Kodi: VP0593

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Be the first to review “Valixhe me karbon – Scandinavia Carbon Hardcase”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Valixhe me karbon - Scandinavia Carbon Hardcase