Cante krahu me porte karikimi Usb | Bange 22085

3,500 L

Ka stok

Cante krahu Bange 22085 bere nga pelhure e bute dhe e rehatshme. Dizajn elegant dhe ne mode, i pajisur me porte karikimi Usb dhe material te papershkueshem nga uji.

KODI: i-1234565 Kategori: , ,

CANTE KRAHU ME PORTE KARIKIMI USB

Cante krahu me dizajn praktik dhe inovativ per te mbajtur sendet e perditshmerise.

E perbere nga pelhure me densitet te larte rezistent ndaj ujit dhe rrip te trashe te krahut e mbushur me sfungjer.

Vjen me porten e re te karikimit FLAT USB dhe sistemin e kycjes per me teper siguri.

Dizajn shumefunksional ergonomik i pershtatshem per pune, udhetime, perdorim te perditshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Canta

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Cante krahu me porte karikimi Usb | Bange 22085”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante krahu bange 22085 blerje online ne dyqan taxi

Cante krahu me porte karikimi Usb | Bange 22085