Cante shpine e madhe 15.6 inch | BANGE 7078

4,500 L

Ka stok

Cante shpine e madhe me kapacitet 15.6 inch dhe material te papershkueshem nga uji. Dizajni i portes te karikimit USB ju lejon te karikoni pajisjet tuaja elektronike ne cdo kohe.

KODI: i-1234564 Kategori: ,

CANTE SHPINE E MADHE 15.6 INCH

Cante shpine e madhe me kapacitet 15.6 inch, me dizajn modern dhe praktik.

Me porte USB te jashtme, e cila ju mundeson te karikoni telefoni. tuaj gjate gjithe kohes edhe kur nuk ndodheni ne shtepi.

Fale dizajnit modern te kesaj cante do te keni te sigurt cdo send qe vendosni brenda saj fale kodit te sigurise.

E forte dhe e papershkueshme nga uji: Siperfaqja e cantes se shpines eshte bere nga nje material PU i papershkueshem nga uji.

Zinxhiret SBS te mbyllur plotesisht te papershkueshem nga uji nuk do te lejojne qe pikat e shiut te depertojne ne cante.

Canta Bange do te mbaje laptopin, rrobat dhe dokumentet e rendesishme te sigurte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante shpine e madhe 15.6 inch | BANGE 7078”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine e madhe bli online ne dyqan taxi

Cante shpine e madhe 15.6 inch | BANGE 7078