Cante shpine per laptop Unisex BANGE Backpack

5,500 L

Ka stok

Cante shpine shumefunksionale  projektuar per perdorim ne biznes, shkolle, pune te perditshme. Pershtatet me laptop 15,6″ qe ploteson nevojat tuaja te perditshme.

KODI: i-1234563 Kategori: ,

CANTE SHPINE PER LAPTOP UNISEX

Kjo cante shpine inteligjente per laptop eshte projektuar per te mbajtur gjithcka qe ju nevojitet, duke e bere ate canten perfekte.

Ka nje kapacitet prej 10.8 litrash qe jep hapesire ​​te mjaftueshme per sendet me vlere, karikuesit, kartat, notebook dhe librat.

Ka hapesire ​​te mjaftueshme per t’ju mundesuar te organizoheni dhe te paketoni me shume dhe te dukeni elegant ku shkoni.

E projektuar qe te jete e qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit, ajo gjithashtu ka porte USB te jashtme.

Thjesht lidheni ate me nje powerbank ne anen e cantes per te karikuar pajisjen tuaj telefon.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine per laptop Unisex BANGE Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine kompjuteri blerje online ne dyqan taxi

Cante shpine per laptop Unisex BANGE Backpack