Cante krahu me nje rrip Xiaomi | Crossbody Bag

2,500 L

Ka stok

CANTE KRAHU XIAOMI | CROSSBODY BAG

Cante krahu nga Xiaomi me nje rrip te gjere i cili eshte i pershtatshem per shpatullat duke zvogeluar presionin.

Strukture me mbushje me tegela te kryqezuar, e bute ne anen e pasme dhe me vrima te vogla per ajrosje.

Dizenjuar me zinxhir qe hapet ne gjysme ne menyre qe te parandaloje renien e pajisjeve nga canta.

Me nje xhep te perparme per te mbajtur sendet qe perdorni ne perditshmeri per ti pasur prane kurdo qe ju nevojiten.

Madhesi e vogel dhe kompakte, por kapacitet i madh mbajtes prej 4kg, ju mund te ruani celularin, tabletin, power bank, librin, portofolin, etj.

Cilesi e larte bere nga materiali poliester rezistent , i papershkueshem nga uji, kunder gervishtjeve.

Rripi i cantes eshte i rregullueshem 85 deri 120 cm, duke iu pershtatur nevojave tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante krahu me nje rrip Xiaomi | Crossbody Bag”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante krahu xiaomi ne shitje online ne dyqan taxi

Cante krahu me nje rrip Xiaomi | Crossbody Bag