Cante shpine kunder vjedhjes me porte Usb 3174

1,900 L

Ka stok

KODI: H-9987891 Kategori: , , , ,

CANTE SHPINE KUNDER VJEDHJES 3174

Cante shpine me xhep te fshehte kunder vjedhjes.

Dizajn i thjeshte, i pershtatshem per biznes, ecje, ciklizem dhe sporte ne natyre.

Porta e jashtme USB ne pjesen anesore do te karikoje telefonin.

E bere prej pelhure te papershkueshme nga uji dhe rezistente ndaj konsumit. I pajisur me disa xhepa inteligjente si xhepi i fshehte kunder vjedhjes per portofolin, pasaporten, sendet me vlere dhe xhep ne rrip shpatullash per karten tuaj te kreditit dhe biletat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine kunder vjedhjes me porte Usb 3174”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine kingsons online ne dyqan taxi

Cante shpine kunder vjedhjes me porte Usb 3174