Valixhe Scandinavia Plastike e Kuqe 40 L

7,990 L

Ka stok

19438

KODI: 3830069725937 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Valixhe Udhetimi.

  • Ideale per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshme qe ju duhet gjate nje udhetimi ne menyre te organizuar.
  • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart e rregullueshme per transport te lehte.
  • Mundesi e lehte manovrimi fale kater rrotave me rrotullim 360 grade.
  • Ndertuar nga material plastik rezistente ndaj ujit për mbajtjen e sigurt dhe të thatë të sendeve tuaja personale gjatë udhëtimit.
  • Dizanj i bukur ne ngjyre te kuqe.
  • Kapacitet: 40 L.
  • Kodi: VP0285.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Be the first to review “Valixhe Scandinavia Plastike e Kuqe 40 L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Valixhe Scandinavia Plastike e Kuqe 40 L