Cante shpine 3140W-A Kingsons Laptop Backpack

3,890 L

Ka stok

KODI: H-29987899990 Kategori: , , , ,

CANTE SHPINE 3140W-A

Cante shpine me pelhure najloni rezistente ndaj ujit dhe kunder gervishtjeve. Ndarje e vogel me zinxhir siper per te mbajtur telefonin inteligjent, portofolin, celesat per me shume lehtesi.

E pershtatshme per pune, udhetime te shkurtra, shkolle dhe perdorim te perditshem.

Xhepi me zinxhir kunder vjedhjes ne anen e pasme per te siguruar gjerat tuaja te vlefshme. I pajisur me porte Usb ne pjesen anesore per karikimin e telefonit, mjafton ta lidhni me powerbank.

I bere nga materiali i papershkueshem nga uji me cilesi te larte, i qendrueshem dhe i forte. Per laptop te permasave deri ne 15 inch.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine 3140W-A Kingsons Laptop Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine laptopi online ne dyqan taxi

Cante shpine 3140W-A Kingsons Laptop Backpack