Cante shpine Lenovo 15.6″ Laptop Backpack B210

1,990 L

Ka stok

KODI: i-76543426 Kategori: ,

CANTE SHPINE LENOVO 15.6″

Cante shpine e laptopit Lenovo 15.6″ B210 perdor nje pelhure te papershkueshme nga uji dhe nje dizajn te thjeshte per te krijuar mbrojte te plote per laptopin.

Ofron nje ndarje te integruar qe pershtatet ne menyre komode per shumicen e laptopeve deri ne 15.6″. Xhepa te brendshem per aksesore te ndryshem dhe sende te perditshme.

Canta eshte projektuar posacerisht per mbrojtjen e laptopit tuaj.

Pervec ndarjes se laptopit, ka xhepa te vecante per pajisjet celulare, kartat e biznesit dhe mjete të tjera ditore ne ndarjet me akses të shpejtë.

Specifika:

  • Perputhet me laptope deri ne 15,6″.
  • Dimensionet 150 x 455 x 340mm
  • Pesha: 453 g
  • Materiali: Poliester

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante shpine Lenovo 15.6″ Laptop Backpack B210”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante laptopi lenovo online ne dyqan taxi

Cante shpine Lenovo 15.6" Laptop Backpack B210