Karikues i jashtem 10000 mAh | Powerbank XO PR103

1,790 L

Ka stok

Powerbank XO PR-103  ka nje kapacitet prej 10000 mAh dhe eshte i pershtatshem per perdorim te perditshem kur ju nevojitet nje karikues.

KODI: H-56789018 Kategori: ,

KARIKUES I JASHTEM 10000 MAH XO PR103

Karikues i jashtem per pajisjet elektronike me kapacitet 10000 mAh.

Dalje e dyfishte USB per te karikuar dy pajisje ne te njejten kohe, keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni me nese ju mbaron bateria.

Power Bank PR-103 ka hyrje te tipit C dhe nje mikro porte qe do te karikoje pajisjen me rryme prej 5V / 2A.

Karikuesi XO PR-103 ka bateri litium-jon me nje kapacitet prej 10000 mAh. I pajisur me ekran LED ne trup qe do te tregoje baterine e mbetur.

Me nje rrip te vogel ne trup, gje qe e ben te lehte transportimin dhe parandalon renien e tij.

Karakteristika

  • Kapaciteti  10000 mAh
  • Me ekran dixhital
  • Bateri polimer
  • Hyrje USB e dyfishtë – Mikro dhe Type C
  • Dalje USB e dyfishtë – DC 5V -2A (Max)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Karikues i jashtem 10000 mAh | Powerbank XO PR103”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 10000mah blerje online ne dyqan taxi

Karikues i jashtem 10000 mAh | Powerbank XO PR103