Fishe karikimi 3ne1 Earldom

2,500 L

Ka stok

KODI: Fishe karikimi 3ne1 Earldom Kategori: , ,

FISHE KARIKIMI 3NE1 EARLDOM

Kabëll i karikimit të sinkronizimit të të dhënave Earldom 3-në-1

Për përdorimin e sinkronizimit dhe karikimit të të dhënave.

Fisha 3ne1 HDMI Earldom W13 është një produkt i dobishëm që ju ndihmon të transferoni imazhe nga telefoni juaj inteligjent në një TV, monitor, projektor me rezolucion 4K.

Kabelli i konvertuesit është i mbrojtur për cilësi të lartë të imazhit Ai mbështet transmetimin e imazheve në cilësi 4K (3840 * 2160) për cilësi realiste të fotos.

Veçanërisht, produkti ka te integruar 3 koka te ndryshme Lightning, Micro, Type-C që ju të lidheni lehtësisht me smartphone-in tuaj.

Produkti është i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë të disponueshëm në treg.

Lloji i ndërfaqes: 8-Pin, Micro USB, USB 2.0, USB Type-C

I përshtatshëm për shumicën e modeleve të smartphone-ve

Gjatësia e kabllit: 120cm

Be the first to review “Fishe karikimi 3ne1 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom 3ne1 to hdmi online dyqan taxi

Fishe karikimi 3ne1 Earldom

WhatsApp chat