Scandinavia Luggage – Valixhe udhetimi me kapacitet te larte

7,990 L

Ka stok

 • Ideale per te siguruar gjerat tuaja te nevojshme gjate nje udhetimi
 • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart
 • Levizje e lehte fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
 • Perbehet nga materiali i plastikes cilesore
 • E papershkrueshme nga uji
 • Dizajn modern
 • Kapaciteti: 40
 • Ngjyra: Turkeze
KODI: 3830073442684 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

VALIXHE PER UDHETIM – SCANDINAVIA

Valixhe per udhetim me kapacitet te larte. Me cilesi optimale dhe cmim ekonomik. E pershtatshme per dite te gjata larg shtepise.

VALIXHJA E RROBAVE PER UDHETIM NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Valixhja e rrobave Scandinavia organizon ne menyre perfekte cdo gje qe deshironi te merrni me vete kur shkoni per nje udhetim te gjate. Ajo eshte ideale per te mbajtur rrobat dhe sendet tuaja personale te pademtuara gjate udhetimit.

Valixhja transportohet shume lehtesisht fale prakticitetit qe i japin kater rrotat qe sigurojne rrotullime 360 grade per valixhen kur ju jeni ne ecje. Ajo perbehet nga materiali i plastikes cilesore dhe shume te qendrueshme duke e bere te padeportueshme nga uji. 

Valixhen mund ta vendosni ne levizje fale dorezes qe e terhiqni ne menyre vertikale larte ose duke e mbajtur me dore tek dorezat anesore.

Me nje dizajn elegant dhe ngjyre turkeze (nuance e se kalteres)

VALIXHE UDHETIMI ME KAPACITET TE LARTE | SCANDINAVIA LUGGAGEvalixhe-udhetimi-scandinavia-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 • Ideale per te mbajtur dhe organizuar te gjitha gjerat e nevojshme qe ju duhet gjate nje udhetimi
 • Me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart e rregullueshme per transport te lehte
 • Mundesi e lehte manovrimi fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
 • Ndertuar nga material plastik rezistente ndaj ujit për mbajtjen e sigurt dhe të thatë të sendeve tuaja personale gjatë udhëtimit
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Kapaciteti: 60 L
 • Ngjyra: Turkeze (nuance e se kalteres)
 • Kodi: VP0653

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Scandinavia Luggage - Valixhe udhetimi me kapacitet te larte

WhatsApp chat