Valixhe rrobash per udhetim – Scandinavia Silver Luggage

6,990 L

Ka stok

20221

KODI: 3830073442714 Kategori: , , , ETIKETIMI:

VALIXHE UDHETIMI – SCANDINAVIA SILVER

Valixhe udhetimi Scandinavia Silver e pershtatshme per udhetimet tuaja te gjata. E ndertuar prej materialit te plastikes rezistente ndaj ujit.

Me cmimin me te mire dhe cilesine maksimale e gjeni vetem ne Dyqan Taxi.

VALIXHE RROBASH PER UDHETIM – SCANDINAVIA SILVER LUGGAGE

Valixhja e rrobave per udhetim eshte ideale per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshme qe ju duhen gjate nje udhetimi ne menyre te organizuar. Valixhja Scandinavia Silver edhte e ndertuar nga materiali plastik rezistent ndaj ujit për mbajtjen e sigurt dhe të thatë të sendeve tuaja personale gjatë udhëtimit.

Kjo valixhe te ofron mundesi manovrimi shume te lehte fale kater rrotave me rrotullim 360 grade duke mos j’ua veshtiresuar ecjen ne rruge me te. Ajo eshte e pajisur me doreza anesore per ta kapur apo edhe me doreze qe ngrihet lart duke ofruar transport te lehte.

VALIXHJA E RROBAVE ME KUALITET TE LARTEvalixhe-rrobash-per-udhetim-scandinavia-silver-shitje-online

  • Mban ne menyre te organizuar cdo gje qe ju duhet per udhetim
  • Siguron transport te lehte fale dorezave
  • Mundesi manovrimi fale kater rrotave me rrotullim 360 grade
  • Ndertuar nga material plastik rezistent ndaj ujit
  • Dizanj i bukur dhe elegant
  • Kapaciteti: 40 L
  • Ngjyre argjendi
  •  Kodi: VP0655

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Valixhe rrobash per udhetim - Scandinavia Silver Luggage

WhatsApp chat