Vaji i fares se Zeze | Produkt Natyral | Trajtim Mjeksore

990 L1,990 L

-Veti kuruese ndaj semundjeve si AIDS apo tumorale.
-Stimulon sistemin imunitar.
-Suplement ushqimor.
-Nevojitet per rritjen, zhvillimin dhe rinovimin e qelizave.
-Rrit rezistencen ndaj dhimbjeve.
-Forcon zemren.
50 ML250 ML
Pastro
KODI: i-212685325709 KATEGORIA:

VAJI I FARES SE ZEZE | PRODUKT NATYRAL

Vaji i fares se zeze | Produkt 100% natyral

Vaj i fares se Zeze, nje produkt bimor me perdorim te gjere dhe ne kohet e lashta. Nje ilac universal dhe i persosur per mireqenien. Universal pasi efektet e tij nuk njohin kufij dhe i persosur per shkak te kurimit te menjehershem qe ofron.

Benefitet nga perdorimi i tij | Fara e zeze
-Veti kuruese ndaj semundjeve si AIDS apo tumorale.
-Stimulon sistemin imunitar.
-Suplement ushqimor.
-Nevojitet per rritjen, zhvillimin dhe rinovimin e qelizave.
-Rrit rezistencen ndaj dhimbjeve.
-Forcon zemren.
-Ndihmon ne zhvillimin e hormoneve.
-Redukton kolesterolin ne gjak.
-Lufton alergjite etj.
Vaj nga fara e zeze mund te kombinohet dhe me perberes te tjere si vaji i ullirit, vaji i lules se diellit, vaji i karrotes etj.
Sasia: 100ml

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Vajra

Masa

50 ML, 250 ML

Be the first to review “Vaji i fares se Zeze | Produkt Natyral | Trajtim Mjeksore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaji i fares se zeze

Vaji i fares se Zeze | Produkt Natyral | Trajtim Mjeksore

990 L1,990 L

Shto ne Shporte