Uje Trendafili Aromatik | Produkt Bio Di Flora

2,090 L

Ka stok

Uji aromatik ofron nje shumellojshmeri perdorimesh si: per kujdesin e lekures se fytyres, trajtime bukurie,, pergatitjen e parfumeve si nje freksues dhe rigjenerues, mund te perdoret si tonik.

KODI: i-8019359011980 Kategori: ,

UJE TRENDAFILI

Uje Trendafili Aromatik per nje lekure te qete

Uje me petale aromatike ideal per te siguruar nje veprim freskues, stimulues. Gjishasthu dhe per te ndihmuar ne mbajtjen e paprekur te shtreses mbrojtese te lekures. Aroma karakteristike e petales se trendafilit ndihmon ne qetsesimin e mendjes dhe per te dhene nje ndjesi te mrekullueshme te freskise. Uji aromatik ofron nje shumellojshmeri perdorimesh si: per kujdesin e lekures se fytyres, trajtime bukurie, pergatitjen e parfumeve si nje freksues dhe rigjenerues, mund te perdoret si tonik.

Perdorimi; Mund te perdoret si nje tonik normal, pas pastrimit te perditshem te lekures se fytyres.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Uje Trendafili Aromatik | Produkt Bio Di Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

uje trendafili aromatik

Uje Trendafili Aromatik | Produkt Bio Di Flora