Toster per Waffles DSP-KC1131 | Tosteri per embelsira

3,400 L

Ka stok

  • Pergatit per shume pak minute ushqimin
  • Kunder ndryshkjes dhe percueshmeri te mire termike
  • Ideal per plekje e embelsirave
  • Ju jep mundesi te kontrolloni temperaturen e tij
  • Pastrohet lehtesisht me nje pecete gjysem  te lagur ose te thate
KODI: KC1131 Kategori: , ,

TOSTER PER WAFFLES DSP-KC1131

Tosteri eshte shume i domosdoshem ne kuzhinen tuaj. Me kete paijsje ju mund te pergatisni waffles sa here te deshironi dhe vetem ne pak minuta, pa ju humbur kohen. Mund ta porosisni online ne Dyqan Taxi.

TOSTIER PER EMBELSIRA

Materiali i ketij produkti eshte kunder ndryshkjes dhe me percueshmeri termike ndryshe te nxehtesise. Ky produkt eshte i pershtatshem per te pjekur embelsira ne dyqanin tuaj por edhe ne kuzhine. Madhesia e tij e bene lehtesisht te levizshem edhe mund te mbahet ne cdo cep te kuzhines tuaj pa ju krijuar asnje lloji bezdisje.

Gatimi i embelsirave fal ketij tosteri do jene gati brenda 4-5 minutave duke qene se pllakat e tij nxehen shume shpejte. Me nje drite treguese fal indikatoreve te tij tregon se kur fillon dhe kur e perfundon procesin e pjekjes.

Gjithashtu tosteri ju jep mundesi te kontrolloni temperaturen e tij edhe te vendosni ate qe deshironi per pergatitjen e embelsires tuaj. Pajisja pastrohet shume lehtesisht me nje pecete gjysem te lagur ose te thate pa qene nevoja ta pastroni ate me uje.

 

SPECIFIKAT

Fuqia:750W

Tensioni: 220-240V,

Frekuenca: 50/60Hz,

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster per Waffles DSP-KC1131 | Tosteri per embelsira”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster dsp profesional per embelsira thekje pjekje online dyqan taxi

Toster per Waffles DSP-KC1131 | Tosteri per embelsira