Toster First Austria FA-5338-5 | Tostier per sanduich

2,490 L

Ka stok

 • Me nje fuqi 800 Watt.
 • Gjatësia e kabllove: 0.7 m.
 • Dimensionet e pllakave të skarës : 21.5 cm x 12.5 cm.
 • Material alumini
 • Ngjyre e bardhe.

TOSTER FIRST AUSTRIA FA-5338-5

Toster First Austria FA5338-5 eshte produkti ideal qe duhet ne shtepine tuaj sidomos per ata qe jane te apasionuar pas ushqimeve te shpejta. Ky toster pergatit sasi te medha te produkteve ushqimore. Duke ju ofruar te gjithe mundesine qe te shijoni cdo gatim qe deshironi, sidomos produktet e mishit i bene ne menyre fantastike saqe do te lepini gishtat. Tashme ju nuk do te keni me asnje vakt te pakonsumuar.

TOSTIER PER PERGATIJEN E SANDUICH-IT

Ky produkt eshte i perbere nga materiali i aluminit, i cili eshte ideal per ruajtjen e temperatures se nxehte dhe nje percjelles shume i mire i nxehtesise. Pllakat qe perbejne kete thekes jane antingjitese duke ruajtur vlerat ushqyese te cdo ushqimi dhe duke mos e demtuar ate.

Gjithashtu keto pllaka premtojne edhe nje pastrim shume te lehte pa ju munduar ne asnje momente gjate tij.

Pajisja pastrohet shume mire me letra gjysem te lagura ose te thata. Trashesia e ushqimit qe mund te mbahet ne te eshte 21.5 cm x 12.5 cm i cili gatuhet per shume pak minuta.

Me nje dizajn modern me shkëlqim të lartë e të bardhë me panele të kuqe. I cili pershtatet shume mire me arredimin e cdo kuzhine pavarsishte preferencave tuaja.

Ne te do te shihni qe ka nje termostat i cili do t’ju tregoje fillimin e procesit te gatimit dhe mbarimit te tij.

tostier sanduic thekes hamburger online dyqan taxi

SPECIFIKAT

 • Me nje fuqi 800 Watt.
 • Gjatësia e kabllove: 0.7 m.
 • Dimensionet e pllakave të skarë: 21.5 cm x 12.5 cm.
 • Material alumini
 • Ngjyre e bardhe.
 • Miqesor ndaj mjedisit.
 • Kontrollohet sipas indikadoreve.

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster First Austria FA-5338-5 | Tostier per sanduich”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier sanduic thekes hamburger online dyqan taxi

Toster First Austria FA-5338-5 | Tostier per sanduich