Tharese per floket – Tharesja e flokeve First Austria

3,490 L

Ka stok

  • Kryen tharjen e flokeve per shume pak minuta.
  • Realizon stilime te ndryshme te flokeve.
  • Nuk lejon djegien e flokeve por i mban te shendetshem.
  • Ngjyre e zeze.
  • Me 3 lloje te ndryshme te nxehtësisë dhe 2 nivele te ndryshme te shpejtesise.
KODI: FA-5654-4 Kategori: ,

THARESE FLOKESH FIRST AUSTRIA FA-5654-4

Tharese flokesh profesionale – Per floke te drejte dhe te bute

Tharese flokesh profesionale First Austria FA-5654-4 e cila than floket ne pak minuta dhe ju mundeson stilimin e flokeve qe keni enderruar gjithmone. Tharesja i mban floket te shendetshem dhe fale teknologjise jonizuese garanton gjithashtu freski, volum dhe shkelqimin tek floket tuaj.

tharese flokesh per stilimin e flokeve drejtimin onde produkt online dyqan taxiAjo i mbron floket nga frika jone me e madhe sic jane nxehtesia dhe djegia. Ju do te shihni qe gjate tharjes floket tuaj do te hidratohen duke bere te mundur keshtu edhe shmangien e mundesise qe ato te digjen nga temperaturat e larta.

THARESE FLOKESH FIRST AUSTRIA

Kjo paisje ka nje madhesi shume te pershtatshme per t’u bere shoqeruesja juaj kudo qe vini dhe ta keni me vete per te qendruar gjithmone te kuruar dhe te ndiheni te bukur ne cdo moment.

Tharesja First Austria eshte e perbere nga 3 lloje te ndryshme te nxehtësisë duke vendosur temperaturen qe keni nevoje per flokun tuaj, si edhe 2 nivele te ndryshme te shpejtesise.

Ky produkt komandohet nga butonat qe i gjeni ne dorezen e saj.

                                                                                                         

BLI ONLINE NE DYQAN TAXI DHE PAGUAJ NE DOREZIM.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese per floket – Tharesja e flokeve First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh per stilimin e flokeve drejtimin onde produkt online dyqan taxi

Tharese per floket - Tharesja e flokeve First Austria