Tharese flokesh 2 ne 1 DSP 80088 ne shitje online

3,900 L

Ka stok

  • Mund te thani floket per vetem pak sekonda
  • Mbron floket nga nxehtesia
  • Butoni on/off
  • Treguesi i nxehtesise tek tharesja nuk lejon mbinxehjen e flokeve
  • Me kete tharese do keni floke te shendetshme
KODI: DSP 80088 Kategori: , , ,

THARESE FLOKESH DSP 80088

Tharese flokesh DSP 80088 per nje shpenzim me ekonomik per floket tuaj ju vjen ne ndihme kjo pajisje. Modeli me i mire dhe me i perkryer per ta pasur ne shtepine tuaj me shume aksesore shtese.

THARESE 2 NE 1 PER FLOKE TE DREJTE

Me dy nivele shpejtesie dhe tre nivele te temperatures

Ne brendesi te paketimit keni nje tharese per tharjen e flokeve

Gjenden pjaster per te shtrire floket, kreher dhe dy kapse per floket tuaj ne nje paketim te vetem

Me nje fuqi 2000W e nje tension 220-240V 50/60HZ

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Be the first to review “Tharese flokesh 2 ne 1 DSP 80088 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh 2 ne 1 DSP 80088 ne shitje online dyqan taxi

Tharese flokesh 2 ne 1 DSP 80088 ne shitje online