Tharese flokesh dhe furce profesionale VGR V416

2,200 L

Ka stok

KODI: f-09876549 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DHE FURCE PROFESIONALE VGR

Tharese flokesh dhe furce stiluese profesionale VGR dy ne nje.

E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve, do t’ju ndihmoje te stiloni floket tuaj kacurrela te vogla dhe te medha, volum dhe floke te drejte.

Sistemi unik i ventilimit te ajrit ndihmon floket te thahen shpejt dhe mban nje forme ideale. Dizajni i lehte dhe kompakt i trupit dhe doreza ergonomike e thareses profesionale të flokeve sigurojne rehati gjate perdorimit.

Karakteristika

  • Tharese flokesh
  • Modeli: V-416
  • Tensioni: 220-240V/50-60HZ
  • Fuqia: 1000W
  • Gjatësia e kabellit: 1.8m
  • Doreze e palosshme
  • E aplikueshme ne floke te thate dhe te lagur
  • Mënyra e montimit të bishtit të kordonit : 360 ° e rrotullueshme

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

kreher elektrik

Fuqia Watt

1000watt

Be the first to review “Tharese flokesh dhe furce profesionale VGR V416”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce flokesh vgr blerje online ne dyqan taxi

Tharese flokesh dhe furce profesionale VGR V416