Termometer dixhital me matje nga balli | Hoco

3,900 L

Ka stok

Termometer dixhital me matje nga balli, me matje precize te temperatures se sakte e cila  shfaqet ne ekranin dixhital brenda 2-3 sekondave.

KODI: termometer-dixhital-hoco KATEGORIA:

TERMOMETER DIXHITAL ME MATJE NGA BALLI

Ky termometer dixhital perdor sensor infra te kuq me precizion te larte, per nje performance te qendrueshme dhe te besueshme.

Me i sigurt dhe praktik ne perdorim, ndryshe nga termometrat e tjere te zakonshem qe duhet te vendosen ne kontakt me lekuren.

Jo vetem kaq por eshte dhe higjienik per shkak se nuk ka nevoje te preke lekuren per te matur temperaturen.

Mjafton ta mbani ne nje distance 3-5 cm nga balli dhe termometri do tju jape temperaturen e sakte tuajen.

Termometer me matje nga balli dixhitaltermometer infrared dixhital me matje nga balli blerje online ne dyqan taxi

Termometri funksionon shpejt dhe thjeshte, vetem me nje matje nga balli ne 3-5 cm distance.

Prodhuar nga materiale te nje cilesie teper te larte dhe miqesore me lekuren.

Matja e temperatures eshte 100 % e sakte edhe shfaqet ne ekranin dixhital brenda 2-3 sekondave.

Termometri dixhital infrared Hoco eshte menyra me e lehte per te matur  temperaturen e trupit tuaj apo femijes suaj ne pak sekonda.

Ekran i madh LCD i cili karakterizohet nga nje ndricim dhe qartesi ne leximin e temperatures.

Karakteristika

Distanca e matjes se temperatures: 3cm-5cm

Diapazoni i matjes: 34 ° C- 42 ° C

Saktesia e matjes: ± 0.3 ° C.

Koha e proves: <1s.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Termometer

Ngjyra

,

Be the first to review “Termometer dixhital me matje nga balli | Hoco”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoco ky 111 termometer dixhital infrared blerje online ne dyqan taxi

Termometer dixhital me matje nga balli | Hoco