Tenxhere elektrike multicooker DSP KB-5004 | Bli Online

5,990 L6,900 L (-13%)

Ka stok

 • Me 12 pograme te ndryshme gatimi
 • Perbehet nga butona me ane te te cileve mund ta komandoni ate
 • Perbehet prej celiku-inox
 • Vellimi deri ne 5 litra
 • Ruan te gjitha vlerat ushyese dhe gatuan me pak yndyrne
 • Rezistente ndaj nxehtesise

TENXHERE MULTICOOKER DSP KB-5004

Ne te cilen mund te pergatisni cdo gje qe deshironi ne menyre te shpejte. Tenxherja eshte e projektuar ne menyre te tille qe i gatuan ushqimet shendetshem, me pak yndyre dhe duke u ruajtur te gjitha vlerat ushqyese atyre. Tenxherja me presion i gatuan ushqimet duke qendruar e mbyllur, pasi avulli qe grumbullon bene te mundur edhe gatimin e ushiqmeve ne te.

TENXHERE ELEKTRIKE MULTIFUNKSIONALE

Materiali prej te cilit ajo perbehet eshte celik-inox, i cili eshte njihet per rezistencen e tij ndaj nxehtesise edhe ka jetegjatesi funksionimi. Kapaciteti qe kjo tenxhere mund te mbaje eshte deri ne 5 litra, pra nje mundesi shume e mire per te gatuar per shume persona pa bere rremuje ne kuzhine edhe pa shpenzuar kohe te panevojshme.

Kjo tenxhere elektrike ka 12 pograme te ndryshme gatimi, ku ju keni mundesi te zgjidhni midis tyre pogramin qe deshironi.

Ne ekranin e tenxheres ju do te gjeni 4 butona me te cilet ju mund te kontrolloni ate.

TENXHERJA MULTICOOKER DSP

 • Ka 12 pograme te ndryshme gatimi
 • Perbehet nga butona me ane te te cileve mund ta kontrolloni ate
 • Perbehet nga celik-inox
 • Vellimi 5 litra
 • Ruan te gjitha vlerat ushyese dhe gatuan me pak yndyrne
 • Rezistente ndaj nxehtesise

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere elektrike multicooker DSP KB-5004 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp multicooker kb5004 produkt online dyqan taxi

Tenxhere elektrike multicooker DSP KB-5004 | Bli Online

5,990 L6,900 L (-13%)

Shto ne Shporte