Tavoline studimi me karrige per femije | Frozen

4,490 L

Ka stok

KODI: Q-2121428 KATEGORIA:

TAVOLINE DHE KARRIGE PER FEMIJE

Tavoline studimi me dizenjo nga filmi i preferuar Frozen i femijeve. E pershtatshme per femije te moshes 3 deri ne 12 vjec.

Seti i studimit ka nje dizajn jo vetem terheqes per vogelushet por edhe shume shume praktik per tu perdorur. I modes dhe funksional, ky set do te jete shtesa perfekte ne dhomen e femijeve.

I perbere nga material druri dhe metali cilesor , kombinimi perfekt per te krijuar kendin e studimit te femijeve dhe per te kaluar kohen duke lexuar librat e preferuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tavoline studimi me karrige per femije | Frozen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline studimi per femije me frozen online dyqan taxi

Tavoline studimi me karrige per femije | Frozen