Tac Tool Vegla Multifunksionale Pune Profesionale

1,700 L

Ka stok

-Madhësi e vogël për ruajtje të lehtë por me peshë (376 gram) për të krijuar forcë të mjaftueshme.
-Dizajni i çelikut është shumë i qëndrueshëm dhe i dizajnuar të zgjasë.
-Nuk ka nevojë të transportosh një kuti të rëndë mjetesh në shtëpi, 18 pajisje ne 1 te vetme.

TAC TOOL | VEGLA PUNE MULTIFUNKSIONALE 18IN1

Vegla Pune Multifunksionale Profesionale Mekanike | Tac Tool

Nje vegel pune multifunksionale për të gjitha qëllimet ne çantën tuaj!

A ju pëlqen shëtitjet ? Shpirti juaj vdes për ditet me diell në ato terrene të thyer dhe te ashpra?

Frymëzuar nga  mjetet e përdorura në ushtri, Tac Tool kombinon 18 mjete të dobishme në një pajisje të vetme.
Vegla pune që mund ti mbartni me vete kudo dhe ne pellembe te dorës tuaj. Eshtë produkt rezistent  për të mbijetuar dhe në kushtet më të ashpra te mjedisit.

Vegla Pune Multifunksionale Mekanike ruan ne perberjen e saj 18 funksione. Në mënyrë të veçantë, ajo përfshijnë pinca të rrafshëta dhe doreza tubi, një çekan dhe mbartës gozhdë, një kacavide me dimensione te medha që rregullon  bulona midis 6 mm dhe 10 mm.  Së bashku me te gjenden dhe nje thikë e rregullt, thikë e dhëmbëzuar, sharrë, kaçavida të mëdha dhe të vogla të sheshta, kaçavida të kokës Phillips, hapësi i shisheve, pererese per kabllo etj.

Tac Tool Vegla Pune Profesionale 18 ne 1

tac tool vegla pune multifunksionale profesionale mekanike
Krenohet me nje konstruksion te guximshem dhe te forte i cili i shton jetegjatesine. Materali i celikut inoks i ben te jene rezistente ndaj ndryshkut. Dizajni ergonometrik dhe kompakt e ben te jete lehtesisht i levizshem. Ju vjen ne nevoje te gjitheve vecanerisht ne udhetimet ne natyre, kampe madje dhe per rastet urgjente kur gjendeni ne makine.

Karakteristikat e produkteve:

-Madhësi e vogël për ruajtje të lehtë por me peshë (376 gram) për të krijuar forcë të mjaftueshme.
-Dizajni i çelikut është shumë i qëndrueshëm dhe i dizajnuar të zgjasë.
-Nuk ka nevojë të transportosh një kuti të rëndë mjetesh në shtëpi, 18 pajisje ne 1 te vetme.
-E mjaftueshme për të mbijetuar në kushtet më të vështira.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Be the first to review “Tac Tool Vegla Multifunksionale Pune Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vegla pune multifunksionale profesionale mekanike tac tool

Tac Tool Vegla Multifunksionale Pune Profesionale