Tablet per femije ATouch A10 Android 10.1 inch 64GB

12,900 L

Ka stok

KODI: H-56789015 KATEGORIA:

TABLET PER FEMIJE ATOUCH A10 64GB

Tablet per femije me lidhje 4G dhe Wi-Fi qe ofron lundrim pa probleme dhe pa nderprerje.

Karakterizohet nga dizajn kompakt i cili siguron ruajtje optimale , qendrueshmeri te gjate dhe perdorim te gjere.

Me bateri te rikarikueshme me kapacitet te larte qe fuqizon pajisjen per ore te zgjatura perdorimi.

Tableti eshte i pajisur me te gjitha opsionet e nje tableti ; kamer, playstore, galeri fotosh, thirrje telefonike etj.

Karakteristika

  • Modeli: A10
  •  Kamera kryesore + Kamera dytesore
  • ROM: 64 GB
  • RAM: 4 GB
  • Rrjeti: 4G LTE
  • Sistemi operativ: Android
  • Madhesia e ekranit: 10.1 inch
  • Bateria: 4000mAh

Bli ne menyre te sgurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

,

Memorja

64GB

Be the first to review “Tablet per femije ATouch A10 Android 10.1 inch 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tablet per femije a10 shitje online ne dyqan taxi

Tablet per femije ATouch A10 Android 10.1 inch 64GB