Tablet per femije | Light Up Touch Table

1,490 L

Ka stok

Karakteristika 

-10 aktivitete argetuese
-160 dhe me teper kenge, melodi, tinguj dhe fraza.
-Prezanton shkronja, numra, instrumente, fjalet e para etj.
-Zmadhoni dhe zvogeloni aplikacionin e aparatit fotografik.
-Ikona e kohes dhe motit.
KODI: 0801202002 KATEGORIA:

TABLET PER FEMIJE | LODRA

Tablet per femije | Lodra argetuese per femije

Mesoni shkronja, numra, forma gjeometrike me kete tabele magjike. Perfshin me shume se 10 aplikacione dhe aktivitete qe femija juaj te hulmutoje dhe te mesoje prej tyre. Shtypja e tete butonave te aplikacionit prezanton femijen tuaj me numerimin, instrumente, kafshe dhe fjalet e para. Femijet tuaj gjithashtu mund te eksplorojne ne aplikacione dhe te hapin posten elektronike. Te vegjlit tuaj mund te shkrepin dhe fotografi.

Tableta per femije me ekran te rreshqitshem dhe me drita natyrale. Ofron muzike, melodi dhe tinguj te ndryshem. Ne kete loje ju mund te mesoni femijet tuaj per numrat, format dhe akoma me teper se kaq. Lojrat dhe aplikacionet qe kjo pajisje mundeson, perfshijne femijet tuaj ne lojera imagjinative. Tinguj muzikor per te pare sesi ata defrehen ne tingujt ritmik.

Tablet argetuese per femije | Lodra

tablet per femije
Kjo loje fantastike i ofron femijeve ndjesin e te pasurit nje tablet te tyre njesoj si prinderit. Ata mund te kontrollojn motin dhe kohen. Mjaftojne tre bateri AAA per ta vendosur ate ne pune.
Ekrani interaktiv i drites lejon femijet tuaj te perdorin gishtin e tij per te rreshqitur ekranin majtas, djathtas, lart ose poshte per te pare ekranin e meparshem ose pasardhesin.
Karakteristika 

-10 aktivitete argetuese
-160 dhe me teper kenge, melodi, tinguj dhe fraza.
-Prezanton shkronja, numra, instrumente, fjalet e para etj.
-Zmadhoni dhe zvogeloni aplikacionin e aparatit fotografik.
-Ikona e kohes dhe motit.
Mesoni me shume me kete tablet per femije!

Bli online, kurse kohe dhe para  | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Tablet per femije | Light Up Touch Table”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tablet per femije | Light Up Touch Table