Sweat Weist Belt 7710 | Korse per femrat per belin

1,400 L

Ka stok

  • Vendoset me lehtesi rreth belit.
  • Djeg shtresat dhjamore ne bark dhe i jep njekohesisht mbeshtetje shpines.
  • Mund ta perdorni ne cdo moment.
  • Rekomadohet te lahet me dore per t’i ruajtur cilesine.
  • E perbere nga te Neoprene dhe Najlonit.
KODI: ECC-20620-027 Kategori: , ,

KORSE PER FEMRAT PER BELIN

A eshte endrra juaj te keni nje bel te ngushte, por mendoni se eshte e pamundur te arrihet? Tani mund te beni belin qe keni dashur gjithmone me kete korse per belin.

Kjo korse eshte premtuese qe do e bej belin tuaj te jete elegante dhe te kete nje forme te rregullt. Mjafton qe ta vendosni rreth belit tuaj.

sweat trimmer belt korse dobesimi produkt online dyqan taxi

TONIFIKUES PER MUSKUJ E BARKUT

Tonifikuesi per belin jo vetem qe do te djege shtresat dhjamore te teperta duke e holluar barkun tuaj, por ai gjithashtu mbeshtet muskujt tuaj te shpines dhe barkut per t’ju permiresuar qendrimin dhe qarkullimin e gjakut ne zonen e barkut duke ju hequr qafe yndyrnen e tepert, te cilen po luftoni kaq shume ta largoni.

Korseja per belin eshte e projektuar ne nje menyre te tille qe te pershtatet shume mire me belin tuaj dhe permasat qe ju mund te keni, ne menyre qe te jete fleksibel.
Ju ben të djersiteni gjate stervitjes ne palester apo ne cdo aktivitet tjeter fizik duke mobilizuar qelizat dhjamore.

Kjo Korse eshte e bere nga materiale me cilesi te larte ku 80% i perkasin materialit te Neoprene dhe 20% Najlonit.

Pastrohet shume lehte dhe rekomadohet qe te lahet me dore per te ruajtur cilesine maksimale te saj. Ai nuk krijon irritime ne lekuren tuaj dhe nuk duket nga jashte nese ju e vishni ne rrobat tuaja.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Sweat Weist Belt 7710 | Korse per femrat per belin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sweat trimmer belt korse dobesimi produkt online dyqan taxi

Sweat Weist Belt 7710 | Korse per femrat per belin