Solar Bug Zapper Led Light | Drite dhe Vrasese mushkonjash

1,800 L

Ka stok

  • Material plastike ABS.
  • Punon me bateri AA.
  • Permasat: 5,25 x 5,25 x 16,25.
  • Me dritën UV.
  • Punon me energji diellore.
KODI: 208061 Kategori: ,

DRITE EDHE VRASESE MUSHKONJASH

Nese deshironi qe te kurseni por edhe ne te njejten kohe mos t’i mohoni vetes asgje atehere i tille eshte edhe ky produkt. Paisja elektrike sherben per te ndricuar por edhe per te vrare mushkonjat ne te njejten kohe.

Keshtu ju do te ruani lekuren dhe shendetin tuaj por edhe i shtoni dekorin modern kopshtit tuaj.

SOLAR BUG ZAPPER LED LIGHT-VRASESE MUSHKONJASH

Ky produkt vihet ne funksion nepermjet butonave te cilet ndodhen ne strukturen e tij. Me keto butona ju vendosni t’i ndizni apo te fikni llampen ose te ndryshoni ndricimin e saj.

Ajo eshte e ndertuar prej materialit te plastikes shume cilesore e cila eshte rezistnte ndaj cdo temperature te mjedisit si edhe eshte e papershkrueshme nga uji.

Ajo nuk funksionon me energji elektrike por me energji diellore duke leshuar keshtu nje super drite UV LED te ndritshme.

Ajo funksion ne menyre automatike edhe mund te rrije te punoje deri ne 8 ore duke leshuar super ndricim.

Persa i perket instalimit te saj eshte i lehte edhe i thjeshte dhe nuk do t’ju duhen vegla per ta fiksuar.

Përveç oborrit të shtëpisë ose kopshtit tuaj, kjo dritë është e shkëlqyeshme për kampe, shëtitje, piknik dhe të gjitha aktivitetet e tjera në natyrë për të mbrojtur nga aksidentet e mundshme gjate rruges.

Drita ka efekte qe te kryeje ndricimin edhe te largoje mushkonjat nga ambinenti juaj duke e lene ate te paster.

Dizajni i mrekullueshëm i cili shton një dekorim tërheqës.solar bug zapper led uv light bli online dyqan taxi

SPECIFIKIMET

Material plastike ABS shume cilesore edhe i forte.

Punon me bateri AA.

Instalohet shume lehte dhe thjeshte.

Punon me energji diellore edhe jo me elektricitet.

Permasat: 5,25 x 5,25 x 16,25.

Përdor dritën UV për të tërhequr insektet.

Mund te perdoret kudo.

Sherben per ndricim edhe per te larguar mushkonjat.

Ndizet automatikisht.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “Solar Bug Zapper Led Light | Drite dhe Vrasese mushkonjash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

solar bug zapper led uv light bli online dyqan taxi

Solar Bug Zapper Led Light | Drite dhe Vrasese mushkonjash