VT-888 | Vrases per mushkonjat ne shitje | Bli Online

490 L

Ka stok

  • Material plastike cilesore
  • Ideuar me drita LED per ndricim.
  • Perdoret kudo ju nevojitet, ne shtepi, restorante, hotele etj.
  • Nuk permban toksina te demshme per njerezit edhe kafshet.
  • Ngjyra lejla.

VRASESE PER INSEKTET ME DRITA LED 

VRASES ELEKTRIKE PER INSEKTET VT-888 | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Vrasesi elektrik i insekteve prodhon arome shume te forte e cila i terheq mushkonjat ne llambe edhe i vret nga tensioni i larte.

Produkti qe vret mushkonjat eshte shume miqësore me mjedisin perreth. Ai nuk permban toksina të dëmshme per shendetin e njerezve apo kafsheve shtepiake.

VRASESE PER MUSHKONJAT | VT-888

mosquito killer night lamp 4 led purple vrasese mushkonjash bli online dyqan taxiPaisja ka nje permase te vogël dhe kjo e bene te pershtatshem për t’u përdorur kudo qe ju keni nevoje per te , në shtëpinë tuaj, restorante, hotel etj.

Mini vrasesi i mushkonjave vret në mënyrë efektive mushkonjat, mizat e zeza dhe insektet e tjera fluturuese.

Pastrimi i mushkonjave nga paisja, behet duke u siguruar me pare që paisja mos te jete e vendosur ne prize e me pas hapni kapakun per te pastruar mushkonjat me ane te nje furce te vogel apo ndonje paisje tjeter qe ju siguron pastrim me te thjeshte.

Vrasesi i insekteve eshte i perbere nga materiale plastike, pa toksina duke e bere kete produkt akoma me te sigurt ne perdorim sidomos ne ambiente me kafshe edhe njerez.

Permban drite LED qe te terheq me teper insektet, pasi keto te fundit terhiqen nga drita dhe shkojne gjithmone atje ku ajo ndodhet.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “VT-888 | Vrases per mushkonjat ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mosquito killer night lamp 4 led purple vrasese mushkonjash bli online dyqan taxi

VT-888 | Vrases per mushkonjat ne shitje | Bli Online