VT-888 | Vrases Elektrik per mushkonjat | Bli Online

490 L

Ka stok

  • Funksionon me energji elektrik.
  • I perbere me drita Led.
  • Perdoret ne shtepi,restorante, hotele etj.
  • Nuk permban susbstanca helmuese.
  • Ngjyra Jeshile.

VRASESE ELEKTRIKE PER MUSHKONJAT

Vrases mushkonjash me drite LED-VT-888

Vrasesi i mushkonjave prodhon arome shume te forte e cila i terheq mushkonjat ne llambe edhe i vret nga tensioni i larte.

Ky vrases eshte shume miqësor me mjedisin. Nuk permban pesticide të dëmshme per shendetin e njerezve apo kafsheve te tjera shtepiake.

MOSQUITO KILLER VT-888

mosquito killer night lamp 4 led green vrasese mushkonjash bli online dyqan taxiProdukti ka nje permase shume te vogël dhe është shumë e lehtë për t’u përdorur në shtëpinë tuaj, restorant, hotel etj. Mini vrasesi i mushkonjave vret në mënyrë efektive mushkonjat, mizat e zeza dhe insektet e tjera fluturuese.

Për të pastruar mushkonjat nga ky produkt, sigurohuni që paisja mos te jete e lidhur  me energji elektrike dhe me pas hapni kapakun per te pastruar mushkonjat me ane te nje furce te vogel.

Vrasesi i mushkonjave eshte i perbere nga materiale plastike pa toksina.

Permban drite Led qe te terheqe me teper mushkonjat, pasi keto te fundit terhiqen me teper nga drita.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “VT-888 | Vrases Elektrik per mushkonjat | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mosquito killer night lamp 4 led green vrasese mushkonjash bli online dyqan taxi

VT-888 | Vrases Elektrik per mushkonjat | Bli Online