Mosquito Killing Lamp NV-811 | Vrasese per insektet

1,490 L

Ka stok

  • Material ABS.
  • Me drite vjollce LED.
  • Zhurme motorrike e ulet.
  • Furnizohet me energji nepermjet USB.
  • Perdoret ne ambinte te jashtme edhe te brendshme.
  • Dizajn kompakt edhe praktik.
KODI: K-200720-117 Kategori: , ,

VRASESE PER INSEKTET- NOVA NV-811

Vrasesja e insekteve Nova NV-811 eshte menyra me e mire per t’i vrare insketet pa perdorur kimikate te dmehsme per femijet apo kafshet shtepiake. Ajo perdoret ne ambiente te jashtme dhe te brendshme duke ju mbrojtur nga insektet bezdisese fluturuese.

MOSQUITO KILLING LAMP NOVA NV-811 PER INSEKTET

Kjo vrasese funksionon ne menyre efektive dhe vret cdo mushkonjë, mizë, insekte dhe insekte të tjera fluturuese brenda 20 metrash katrorë.

Ajo eshte e pershtatshme per t’u perdorur në restorante, hotele, shtëpi, oborre, kopshte etj.

Vrasësi ynë i mushkonjave përdor dritën UV me gjatësi vale 365NM për të tërhequr mushkonjat dhe me pas t’i vrase ato.

Kurthet me drite ultravjollcë janë më të sigurta për t’u përdorur sesa kimikatet e lengshme te cilat jane edhe te demshme per femijet apo kafshet shtepiake.

Nuk bën zhurmë motorrike të lartë qe të shqetësojë gjumin tuaj.

Pasi ta përdorni dhe dëshironi ta pastroni, thjesht rrotulloheni për të zhbllokuar kutinë e ruajtjes për të hedhur poshtë mushkonjat.

Konsumi elektrik është shumë i ulët ndaj eshte perfekte per t’u perdorur kudo.

Drita ultravjollce eshte nje drite e ulet dhe jo bezdisese apo demtuese.

Me nje dizajn shume te vogel dhe lehtesisht i levizshem.

SPECIFIKATvrases mushkonjash-nova nv 811 bli online dyqan taxi

Material plastike shume cilesore dhe i forte.

Me drite vjollce LED.

Zhurme motorrike e ulet.

Furnizohet me energji nepermjet USB.

Perdoret ne ambiente te jashtme edhe te brendshme.

Transportohet lehte.

Dizajn kompakt edhe praktik.

Nuk ze hapesire edhe eshte ekologjike ndaj mjedisit.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej blerjen tende me te sigurt.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “Mosquito Killing Lamp NV-811 | Vrasese per insektet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vrases mushkonjash-nova nv 811 bli online dyqan taxi

Mosquito Killing Lamp NV-811 | Vrasese per insektet