Sokany YLW 607 | Xhezve elektrike per berjen e kafese turke

1,990 L

Ka stok

  • Marka: Sokany
  • Modeli: YLW-607
  • Material: Qelqi
  • Me baze rrotulluese 360 grade.
  • Kapaciteti e enes: 500 ml
  • Fuqia: 600 W.

XHEZVE ELEKTRIKE SOKANY YLW 607

Xhezve elektrike Sokany YLW 607 per te gjithe ata qe duan kafe te shpejt apo jane konsumues i lengjeve te shpejta. Mjet kuzhine shume i domosdoshem pasi eshte tejet praktik, jetegjate, pastrohet lehte dhe ju kursen kohen ne kuzhine.

COFFE MAKER SOKANY – BERES KAFEJE

Kjo xhezve e pergatit kafen, apo zierjen e ujit edhe lengjve te tjera per me pak se nje minute. Pergatit lengje shume cilesore edhe me te gjithe perberesit e tyre.

Ajo ofron siguri ne perdorim sepse ka nje sistem kunder mbinxehjes, c’ka do te thote qe nuk e percjell nxehtesine me teper sec duhet.

Ajo eshte e perbere prej materialit te qelqit shume cilesor, i cili pastrohet shume lehte edhe i ruan lengjet te fresketa edhe psi ju i keni pegatitur.

Xhezveja eshte shume e lehte per t’u pastruar fale edhe materialit te qelqit jo-ngjites.

Ju mund edhe ta merrni me vete, pasi ka njedizajne shume kompakt qe e bene te lehte per transport.

Xhezveja ka nje kapacitet prej 500 ml, shume e pershtatshme per nje familje mesatare.

Eshte praktike dhe funksionale ne perdorim sepse perbehet nga nje baze rrotulluese deri ne 360 grade te cilen e levizni ne cilindo drejtim qe deshironi.Coffe maker sokany xhevze eletrike bli online

SPECIFIKAT

Marka: Sokany

Modeli: YLW-607

Material: Qelqi

Me sistem mbrojtes nga mbinxehja.

Me baze rrotulluese 360 grade.

Kapaciteti e enes: 500 ml

Fuqia: 600 W.

Realizo blerjen tende online vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Xhezve

Ngjyra

Be the first to review “Sokany YLW 607 | Xhezve elektrike per berjen e kafese turke”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Coffe maker sokany xhevze eletrike bli online

Sokany YLW 607 | Xhezve elektrike per berjen e kafese turke