Smartwatch me ekran Ultra Amoled 1.39 inch Kieslect

5,900 L

Ka stok

KODI: h-590000 Kategori: ,

SMARTWATCH ULTRA AMOLED 

Smartwatch me ekran ultra Amoled me prekje 1.39 inch.

Ekrani gjithmone aktiv ju mundeson te shikoni kohen ne cdo cast. Mundeson perdorim per 5-7 dite dhe 40 dite gjendje gatishmere.

Monitoron shendetein, sjell njoftime, ofron modalitete te shumta sportive dhe shume me teper.

Specifika:

  • Kieslect Smartwatch AMOLED
  • 1,39″ Ultra AMOLED
  • Super kursim energjie per 40 dite gatishmeri
  • 20 modalitete stervitje te integruara
  • Rrahjet e zemrës, monitor i oksigjenit ne gjak/ rrahjeve te zemres
  • IP68 I papershkueshem nga uji

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smartwatch me ekran Ultra Amoled 1.39 inch Kieslect”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente kieslect shitje online ne dyqan taxi

Smartwatch me ekran Ultra Amoled 1.39 inch Kieslect