Ore sportive Amazfit T-Rex Pro Smartwatch

19,000 L

Ka stok

KODI: i-998781 Kategori: ,

ORE SPORTIVE AMAZFIT T REX PRO

Ore sportive Amazfit T-Rex Pro  me forme te forte dhe solide me kende te dallueshme.

I pajisur me kater sisteme satelitore navigimi per pozicionim te shpejte me nje shkalle te larte saktesie.

Ushtroni ne maksimum dhe ndiqni cdo levizje tuajen.

Amazfit T-Rex Pro permban mbi 100 modalitete sportive dhe mund te perdoret per te monitoruar te dhenat si rrahjet e zemres , hapat, shpejtesia e levizjes dhe kalorite e djegura ne kohe reale per t’ju ndihmuar te gjurmoni dhe permiresoni performanca atletike.

Asistenti juaj personal; Amazfit T-Rex Pro ju njofton per cdo mesazh ose telefonate ne hyrje, alarme dhe ngjarje te planifikuara, per t’ju parandaluar te humbisni informacione te rendesishme.

Ai gjithashtu mund te kontrolloje lehtesisht riprodhimin e muzikes ne telefonin tuaj celular nepermjet Bluetooth, ne menyre qe te shijoni listat tuaja te preferuara te luajtjes ne levizje.

Specifika:

-Ekran (1,3´),
– Lloji i ekranit: AMOLED,
– Rezolucioni i ekranit: 360 x 360 piksele,
– Ekran me prekje. GPS.
– Performanca e baterisë: 390 mAh.
– Pesha: 59.4 g.
– Materiali i brezit: Silikoni,
– Sistemi operativ i instaluar: RTOS


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore sportive Amazfit T-Rex Pro Smartwatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

amazfit t rex pro smartwatch online ne dyqan taxi

Ore sportive Amazfit T-Rex Pro Smartwatch