Smartwatch Kieslect Calling Kr Pro

8,390 L

Ka stok

KODI: i220015 Kategori: ,

SMARTWATCH KIESLECT KR PRO

Smartwatch per meshkuj dhe femra, me ekran Ultra Amoled 1,43″ dhe Bluetooth 5.2.

Kielect Smart Calling Watch KR Pro ka dizajn modern elegant, me vecori unike si telefonata te qendrueshme Bluetooth, ekran Ultra FHD AMOLED 1,43 inc, suportim per monitorimin inteligjent te shendetit.

Asistent zeri inteligjent ne ore dhe kontroll inteligjent te muzikes nga ora (luaj muzike, ndrysho kenge, rrit ose ul volumin).

Me 70 modalitete te ndryshme te stervitjes sportive, suporton efektivisht ushtrimet e perditshme dhe monitorimin e shendetit.

Specifika:

  • Ore inteligjente KR Pro
  • Thirrje te qendrueshme Bluetooth
  • Ekran AMOLED Ultra FHD 1,43″
  • Per Android dhe IOS

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smartwatch Kieslect Calling Kr Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kr pro smartwatch shitje online ne dyqan taxi

Smartwatch Kieslect Calling Kr Pro