Smart Watch me Bluetooth K10 Kieslect Semi-Amoled

4,900 L

Ka stok

KODI: h-490000 Kategori: ,

SMART WATCH K10 SEMI AMOLED

Smart watch me Bluetooth K10 me rezolucion ultra me definicion te larte 360*360 piksele ju sjell nje pamje me te qarte.

13 modalitete te integruara sportive.

Aktivizoni nje nga menyrat sportive qe ju nevojitet dhe, pasi ushtrimi ka mbaruar, ora do te prodhoje nje analize perkatese
raport i cili mund te shihet edhe ne aplikacionin celular.

Kieslect K10 ka aplikime praktike dhe funksione kujtuese, qe lehteson punen dhe jeten tuaj te perditshme. Thirrjet hyrese, SMS, njoftimet e aplikacioneve, kujtese per qendrimin ulur etj.

Specifika:

· Bluetooth 5.0
· Jetegjatesia e baterise 30 dite
· Ekran gjysme AMOLED 1,32”
· 13 modalitete sportive
· Ndjekja e SpO2
· Monitorimi i rrahjeve të zemrës
· Monitorimi i oksigjenit në gjak
· IP68 i papërshkueshëm nga uji
· Mbështetje për aplikacione


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch me Bluetooth K10 Kieslect Semi-Amoled”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kieslect smartwatch k10 semi amoled online ne dyqan taxi

Smart Watch me Bluetooth K10 Kieslect Semi-Amoled