Ore dore per femra Kieslect Lady Smart Watch L11

5,500 L6,900 L (-20%)

Ka stok

KODI: h-22345608 Kategori: ,

ORE DORE PER FEMRA KIESLECT L11

Ore dore per femra Kieslect L11 dizajn terheqes elegant me ekran me prekje te plote 1,09 inch.

Rrip ne ngjyre roze te embel prej silikoni i pershtatshem per lekuren, fleksibel dhe delikat.

Ekran i lakuar 2,5D qe funksionon me ane te touch. Monitor 24h i rrahjeve te zemres dhe oksigjenit ne gjak ne kohe reale.

Ora ideale per femra per shkak te funksioneve te saj te vecanta sic eshte perkujtues i ciklit menstrual, periudha e ovulimit.

9 menyra ushtrimesh per te aktivizuar  trupin dhe permiresuar shendetin tuaj fizik.

Specifika:

  • Ekrani: 1,09″, TFT-LCD, 240×240 piksele
  • Lidhje me vale: Bluetooth 5.0
  • Sensoret: Akselerometer, Xhiroskop, Sensori i rrahjeve te zemres
  • Bateria: 180 mAh
  • Mbrojtja ndaj ujit : IP68
  • Materialet e kases: alumin, plastike, xham 2.5D
  • Rrip: silikoni i levizshem, gjerësia 18 mm, gjatësia totale 242 mm
  • Permasat: 46.9×40.5×11.0 mm
  • Pesha: 21.9 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore per femra Kieslect Lady Smart Watch L11”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore per femra l11 online ne dyqan taxi

Ore dore per femra Kieslect Lady Smart Watch L11

5,500 L6,900 L (-20%)

Shto ne Shporte