Ore dore unisex Realme Smart watch 2

5,900 L

Ka stok

KODI: h-22345607 Kategori: ,

ORE DORE UNISEX REALME WATCH 2

Ore dore unisex Realme watch 2 e pershtatshme per meshkuj dhe femra fale dizajnit te saj.

Eshte rezistente ndaj pluhurit/ujit IP68 me nje ndertim polikarbonat. Pervec kesaj, ai ofron menyra te shumta ushtrimesh dhe ka sensore te dobishem si mates i oksigjenit SpO2 dhe monitor te rrahjeve te zemres.

Ky smartwatch sinjalizon per thirrje telefonike , mesazhe dhe njoftime te tjera. Gjithashtu, do te mund te kontrolloni riprodhimin e muzikes, kameren dhe te refuzoni telefonatat.

E perputhshme per telefonat celulare me sisteme operative Android 5+ dhe iOS 10.0.

Specifika:

  • Jetegjatesia e baterise 12 dite
  • Lloji i karikuesit magnetik
  • Bluetooth Versioni 5
  • Rezolucioni i ekranit 320×320
  • Madhesia e ekranit 35 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore unisex Realme Smart watch 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente realme 2 online ne dyqan taxi

Ore dore unisex Realme Smart watch 2