Kufje X3 Lite Honor Choice Earbuds version global

3,190 L

Ka stok

KUFJE X3 LITE HONOR CHOICE

Kufje X3 Lite Honor choice versioni global, ne ngjyre te bardhe te cilat funksionojne me ane te wireless p;er tu lidhur me pajisjet audio.

Suporton funksionin me prekje per te luajtur/nderprere muziken, ose per t’iu pergjigjur telefonatave etj. Mund te shkarkoni aplikacionin HONOR AI Space per te provuar me shume vecori ose për të personalizuar cilesimet e kufjeve.

Konsumi i ulet i energjise mundeson jetegjatesi me te madhe te baterise deri 28 ore muzike dhe 17 ore thirrje zanore.

Specifika:

  • Ngjyra: E bardhe
  • Versioni Bluetooth: BT 5.3
  • Kapaciteti i baterise: 45 mAh (kufje e vetme)/ 500 mAh (kuti karikimi)
  • Porta e karikimit: USB Type-C
  • Vleresimi i papershkueshem nga uji: IPX4

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje X3 Lite Honor Choice Earbuds version global”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje X3 Lite Honor Choice Earbuds online ne dyqan taxi

Kufje X3 Lite Honor Choice Earbuds version global