Kufje Earbuds T5 | Tws Smart me bluetooth

3,900 L

Ka stok

  • Ze i qarte edhe i paster.
  • Lidhen me android edhe iOS.
  • Mund t’i merrni kudo me vete.
  • Komadohen me sensoret.
  • Shume cilesore per veshin tuaj.
KODI: K-200720-0012 Kategori: , , ,

KUFJE ME BLUETOOTH TWS SMART EARBUDS T5

Kufje me bluetooth Tws Smart Earbuds T5 jane shume te pershtatshme per t’u vendosur kur jeni ne levizje edhe e keni te pamundur te perdorni telefonin tuaj celular. Ato jane shume te popullarizuara vitet e fundit per shkak te prakticitetit dhe funksionalitetit qe ofrojne.

KUFJE PA TELA PER SMARTPHONE-T TUAJ

Ajo qe i dallon nga kufjet e tjera me bluetooth eshte menyra e veshjes.

Keto kufje jane te veshura me nje material shume te bute ne pjesen qe e vendosni ne kanalin e veshit dhe eshte shume e bute.

Ajo eshte e perbere prej silikoni teper cilesor.

Kjo veshje bene te mundur mbajtjen e ketyre kufjeve per nje kohe te gjate ne vesh ndryshe nga te tjerat qe mbase nuk arrinit t’i perdonit me shume se 1 ore sepse ju demtonin veshin per shkak te veshjes qe kishin.

kufje bluetooth pa tela bli online dyqan taxiKeto kufje krijojne lidhje direkte me paisjet Android dhe iOS pa asnje lloj veshtiresie ne menyre automatike.

Keto kufje arrijne te prodhojne nje cilesi shume te mire te zerit duke eliminuar edhe zhurmat e tjera nga jashte dhe duke lene te qarte vetem zerin qe mund t’ju interesoje ju.

Paisjen e komnadoni vetem ne saje te sensoreve te cilet e dallojne menjehere se kur kufjet jane te vendosura ne vesh ose jo. Me sensoret ju arrini te kontrolloni edhe intensitetin e zerit, uljen apo rritjen e volumit etj.

Kutia e tyre e baterise reziston deri ne 25 ore pas perdorimit te plote dhe nese ju e keni perdorur dis here per te karikuar kufjet tuaja.

Mund t’i merrni kudo me vete.

 

Bli mire, Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Earbuds T5 | Tws Smart me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje bluetooth pa tela bli online dyqan taxi

Kufje Earbuds T5 | Tws Smart me bluetooth