Smart watch Xiaomi Haylou Solar LS05

4,500 L

Ka stok

Ora inteligjente Haylou Solar ofron monitorim dhe perkujdes shendetesor duke perfshire monitorimin e rrahjeve te zemres, hapamates dhe 12 modalitete sportive.

KODI: i21721618 Kategori: ,

SMART WATCH XIAOMI HAYLOU SOLAR LS05

Xiaomi Haylou Solar LS05 smartwatch i projektuar per te gjithe entuziastet e sportit te mund te zbulojne te gjitha informacionet ne lidhje me aktivitetin e tyre sportiv.

Nje ekran spektakolar 1,28 inch ne menyre qe te shihni gjithcka ne nje menyre me te thjeshte. Ekran ka nje rezolucion 240 x 240, me nje nga cilesite me te larta te pamjes.

Krijuar per sportdashesit, Haylou Solar LS05 i ri ka 12 menyra sportive. Keto menyra sportive mbeshteten nga nje sensor optik i rrahjeve te zemres dhe nje hapamates per te dhena me te sakta.

Suporton akoma dhe me shume karakteristika ne krahasim me orat e tjera inteligjente si kronometri, kontrolli i muzikes, gjetja e telefonit, parashikimi i motit.

Karakteristika

  • Ekran 1,28 “TFT
  • Rezolucion 240 x 240
  • 12 modalitete sportive
  • Sensor optik i rrahjeve te zemres
  • Pedometer
  • Rezistence ndaj ujit IP68
  • Bateri 340 mAh
  • Kohezgjatja maksimale prej 30 ditesh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart watch Xiaomi Haylou Solar LS05”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch xiaomi haylou solar ne shitje online dyqan taxi

Smart watch Xiaomi Haylou Solar LS05