Slimming Tea | Caj per renien ne peshe | Bli online

1,300 L

Ka stok

Disa prej benefiteve te perdorimit te tij jane:
-Stimulon procesin e tretjes.
-Rrit metabolizmin e organizmit.
-Eleminon indet dhjamore.
-Kontroll i oreksit.
-Eleminon fryrjet dhe gazrat.
KODI: 850007626020 KATEGORIA: ETIKETIMI:

SLIMMING TEA | CAJ PER RENIEN NE PESHE

Slimming Tea | Caj per renien ne peshe

Caj i cili ju ndihmon te humbisni peshe ne menyre te shendetshme. Redukton ne menyre te konsiderueshme celulitin dhe indet dhjamore sidomos ne pjesen e barkut. Ne kete zone pesha e tepert shkakton problemet kryesore  qe lidhen me obezitetin, si semundjet kardiovaskulare, nervore dhe diabeti.

Disa prej benefiteve te perdorimit te tij jane:
-Stimulon procesin e tretjes.
-Rrit metabolizmin e organizmit.
-Eleminon indet dhjamore.
-Kontroll i oreksit.
-Eleminon fryrjet dhe gazrat.
Ky caj eleminon te gjitha toksinat e depozituara ne organizem, tonifikon organizmin dhe eleminon kolesterolin ne gjak, stabilizon aktivitetin e zemres etj.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Cajra

Be the first to review “Slimming Tea | Caj per renien ne peshe | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

slimming tea caj per renien ne peshe

Slimming Tea | Caj per renien ne peshe | Bli online